MyMuži  |  ČasProBydlení  |  Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  VipShow  |  VPS  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník


Nalezeno 47 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesát:
   


Odebírat

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Arudel) (26.1.2020 23:33) reagovat
( . ) ( . ) Chápeš to že Němci to dělají mimo jiné i kvůli lidem jako ty? Lidem kteří o nich mluví jako o naccích a přehazují jim jejich nekolik generací vzdálenou minulost? Díky tomu se snaží být jakýsi vzor lidskosti a ukázat že nejsou nácci, třeba tím že přijmou, podle nich kolik lidí v "nouzi" bude možné

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Nope) (25.1.2020 8:02) reagovat
Protimluv je na tom to že v Německu dnesla nevladnou nacisti, nebo teda nevím v jaké realitě žiješ ty, ale v naší ne :)

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' ( . ) ( . ) (24.1.2020 23:13) reagovat
CptNotSoFcknObv: nacistické = proněmecké. Co je na tom protimluv? Nebo se taky snažíš bagatelizovat německá zvěrstva v letech nedávných? Nebo taky patříš mezi ty ovce, které věří, že nacisté byli pravičáci?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (CptNotSoFcknObvR (24.1.2020 21:55) reagovat
kozy : "nacistické vítačské neomarxistické strany" to už je snad i na tebe moc stupidní protimluv (ale ne, kecám, na tebe to ještě tak stupidní není)...

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 19:17) reagovat
Jinak cílem opozičních stran je mimo jiné kofrontovat program a opoziční práci, zvlášť k přihlédnutím k vlastnímu programu, ale těžko to je jediné co dělají.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 19:13) reagovat
Ja ho taky moc neposloucham, ale by proxy se to jeho kňouráním dostává i ke mě. Stránky ODS jsem taky zkontroloval, a rozhodně tam není Babiš v každém prohlášení jak jsi původně tvrdil.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 17:23) reagovat
DD: jo a teď sem si otevřel Facebookový profil ODS a jako první na mě vypadl rozhovor s Fialou, ve kterém sem napočítal 13 Babišů. Babiš a důchody, Babiš a učitelé, Babiš a jeho prachy, Babiš a Agrofert, Babiš a jeho sliby, Babiš a střet zájmů... kurva mě zajímá ODS! Až budu toužit po Babišovi, půjdu na Babišův profil.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 16:35) reagovat
DD: nemám analýzu, mám dojem - ale ten vůbec nesouvisí s babišovým kňouráním, protože babišovo kňourání neposlouchám, ani nevím jak Babiš kňourá. Zkus se vysrat na černobílé vidění světa a představ si, že nerozhodnutý volič uvidí třeba tohle: [odkaz] Já si trpělivě vyslechl celý rozhovor a vůbec se nedozvěděl nic konstruktivního. Pamatuju si z toho jen "Babiš"

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 16:21) reagovat
Tak zeptal jsem se jinými slovy jestli to máš nějak podložené nebo ne, takhle napsané ti to snad stačí, doufám že z toho nebudeš dělat zase nějaké jiné závěry :) nemyslím si že by naše diskuze byla nějak zvlášť o přesvědčování

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 16:07) reagovat
DD: když vegan přesvědčuje masožrouty, aby nejedli maso, pomyslím si “asi chce lepší život pro zvířata”. Ale když babišův odpůrce přesvědčuje ostatní babišovy odpůrce, že nemaj podporovat babiše, uznej že je to trochu matoucí :-D Zeptal ses, jestli mám analýzu, nebo jen dojem podpořený babišovým kňouráním - to je přece demagogie. To je jako bych se tě zeptal “máš logaritmické pravítko, nebo si nácek?”.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Zorbixx) (24.1.2020 16:01) reagovat
Antibabiš, antibabiš... Program opozičních stran obvykle bývá odstavit vládnoucí strany od válu a sestavit vlastní. Co je na tom divnýho?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (,,) (24.1.2020 15:57) reagovat
Kozy: Babiš je díky svým střetům zájmů (ne tou kauzou, ale těmi střety) Evropskou komisí nejvydíratelnější premiér, jakého ČR může mít. Takže na nějakou hráz migrace v jeho osobě zapomeň.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 15:38) reagovat
Pivo: nevím jestli to někoho přesvědčí nebo ne, jen jsem tě upozornil ať neděláš závěry na základě neúplných nebo jinak nepřímých informací. Jo a sorry že v diskuzi o Babišovi mluvím o Babišovi, asi už začínám chápat proč si myslíš že na něj každý útočí když i tohle si tak bereš, je to absurdní. A ještě něco, nevím na základě čeho si takhle domyšliš něco co si o tobě údajně myslím, ikdyž to není pravda, možná by se ti diskutovalo líp nedomyšlet si takové věci, ale to jd víceméně fuk.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (jdsulin2) (24.1.2020 15:28) reagovat
Strasne me rozveseli, jak si tady mistni mysli, ze Trikolora ma nejakou sanci :D

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 15:26) reagovat
DD: jinak rád bych odpověděl na tvou otázku, ale tys do ní zas vecpal Babiše. Babiše nesleduju, neposlouchám, nevím co kňourá, nikdy sem ho nevolil a volit nebudu... ale ať napíšu cokoliv, zařadíš si mě do škatulky “blbá kobliha”. To je beznadějné.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 15:11) reagovat
DD: dejme tomu, že ostatní přesvědčíš. Že přiznají "máš pravdu, program antibabiš je jen náš mylný dojem, podpořený babišovým kňouráním". Co se potom reálně změní? Budou volební výsledky vypadat jinak? Vždyť to hučíš do lidi, kteří Babiše nevolí. Někdo prohraje a řekne "asi dělám něco špatně". A ty přispěcháš, abys mu vysvětlil "děláš všechno dobře, za tvou prohru může Babiš..."

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 12:57) reagovat
maš pravdu, tvé vytřibené argumenty mě přesvědčily ;)

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' ( . ) ( . ) (24.1.2020 12:55) reagovat
...to je síla. Tady snad některé mrdky typu DD popírají program AntiBabiš opozičních stran. Tohle už je fakt vrchol :-D

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 12:51) reagovat
Pivo: maš nějakou věcnou analyzu která se zabyvá výroky představitelů opozice a kolik z nich se skutečně tyká Babiše, nebo je to jen nějaký tvůj dojem podpořený Babišovým věčným kňouraním na tohle téma?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 12:49) reagovat
To napíšeš po tom co jsi tu ve třech prizpevcich fňukal o tom že se tě co co jsem napsal dotklo ikdyž jsem to ani nepsal o tobě? Ja jsme psal hned ať se raději soustřediš na pointu meho přizpěvku a ne na takové blbosti. Na to co jsi napsal teď jsem ti koneckonců odpověděl už níže, viz přizpěvku v 10:32 a v 10:33, nic nového jsi k tomu zatím nenapsal.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' ( . ) ( . ) (24.1.2020 12:48) reagovat
Trolley: Babiš přistupuje k EU pragmaticky. Snaží se vytěžit maximum z výhod a snaží se minimalizovat nevýhody plynoucí z členství v EU. Zatímco vítačské strany přistupují k Bruselu vyloženě lísačským způsobem a nijak se ani netají tím, že hájí zájmy evropské, nikoliv české. Babiš je de facto takový vychcaný hajzl, který to umně hraje na obě strany, ale semtam si ještě důrazně vzpomene, že české zájmy je dobré občas hájit. Jelikož nic lepšího na české politické scéně nemáme, tak Babiš jasná volba.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 12:44) reagovat
XYX: pokud se opozice nezmůže na nic, než "program antibabiš", tak bude opozice furt prohrávat. To neříká "Babiš a někteři voliči", to neni žádná propaganda babišových médií, to je prostě fakt. A říkají to mnozí lidé z opozice, nikoliv Babiš (tomu současný stav vyhovuje, díky němu opakovaně vyhrává volby!). A to je pointou mých příspěvků, když už se ptáš na pointu. Jaká je pointa tvých? Zatim tu akorát fňukáš a urážíš se.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Trolley) (24.1.2020 12:40) reagovat
Kozy: ty asi nevidíš jaká je skutečná zahraniční a migrační politika Babišovy vlády, jinak tohle nikdy nenapíšeš, nemyslím takovou kterou Babiš ŘÍKÁ že děl ale taková kterou doopravdy dělá.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Mireq Dasheen) (24.1.2020 12:24) reagovat
Kozy souhlas

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' ( . ) ( . ) (24.1.2020 12:17) reagovat
Raději oligarchové s českými extrémisty než proněmecké (čti nacistické) vítačské strany. Víc k tomu nemám co říct. Neomarxistické Bruselu přikyvující kurvy by měly viset.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 12:06) reagovat
Já vim co jsem tim myslel, a jestli maš jiný dojem tak si za to mužeš jen ty, nevztahoval jsem to na tebe, psal jsem "Babiš a někteři voliči", nikoliv "Babiš a ty". Jestli volíš nebo nevolíš Babiše je koneckonců k tomu co jsem psal irelevatní. Važně, někoho tak vztahovačného jsem už dlouho nepotkal, ale jestli se v tom chceš pořád vrtat bez nějaké pointy, tak klidně. Příště si v diskuzi s tebou dám mnohem větší pozor abych nenapsal něco co by se dalo byť jen letmo pochopit jinak než je to myšleno.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 11:58) reagovat
XYX: já řeknu "Frantova pekárna peče nic moc chleba". Ty odpovíš: "Ano, to tvrdí zmanipulované ovce, které žerou sračky z Penamu!!!". Já tě upozorním, že žeru Frantův chleba a Penamu se vyhýbám. A ty začneš okecávat, že sem vztahovačný, žes myslel jen některé konzumenty chleba z Penamu a že konzumenty chleba z Penamu vůbec, ale vůbec, v žádném případě nikdo nedehonestuje. Přitom se ti jen snažím vysvětlit, že Franta by měl péct lepší chleba. Co je na tom tak těžké pochopit?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Bitch please) (24.1.2020 11:23) reagovat
Ještě že současná vláda to dělá jinak, oh, wait... B-)

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (brnonymousR (24.1.2020 11:17) reagovat
Jaka realna opozice? Top 09 je de facto mrtva progresivni pro-EU levicova strana, ODS je mrtva pro-EU levicova strana, Pirati jsou prorgesivni radikalne levicova pro-EU strana na vzestupu. Cernoprdelnici jsou podivna kombinace konzervativcu co podporuji progresivni politiku EU. Ukazte mi funkcni politickou silu ktera je ve skutecnosti od stredu napravo a nechce omezit prava obcanu vymenou ze polibek z Brusele, nebo jen pocit vlastni vyjmecnosti. Ja ji tam nevidim.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 10:53) reagovat
okolekk: takový postoj má naprostá většina stran u nás, Babiš v tom není rozhodně sám. A kdo podle tebe z vedení opozičních stran dehonestuje Babišovy voliče konretně?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 10:50) reagovat
Pivo: nejsi nějaký vztahovačný? Těmi některými voliči Babiše jsem myslel obecně některé voliče Babiše, nic víc, tohle mi vyloženě podsuvaš nebo jsi vztahovačný až běda.. ale co se takhle bavit o konkrétních věcech které jsem uvedl?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (okolekk) (24.1.2020 10:46) reagovat
2 DD: Janě, vím o tom -Babiš je v prvé řadě oportunista egro vyčerpal tržní možnosti na rozvoj jeho holdingu a proto šel do politiky, aby si je přihrál ze státního. Nicméně nejen pro mě je velmi překvapivé, že na různých sumitech, radách Evropy apod. pořád drží lajnu s V4kou a jejími postoji k řízené migraci a tohle lidi vidí. Takže hloupé dehonestování Babišových voličů a bagatelizace jejich skutečných volebních motivů je to jediné co opozici zbylo. Nicméně brečením se ještě žádné volby nevyhrály. HA-HA!

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 10:41) reagovat
XYZ: "to se snaží Babiš a někteří jeho voliči tvrdit" - tady mi podsouváš, že jsem Babišův volič. "Ale kdyby se někdo obtěžoval použít google" - tady mi podsouváš, že neumim použít Google. Předvedl si černobílé vidění světa a to je důvod, proč opozice prohrává. Místo špetky sebereflexe ("děláme to špatně, měli bychom to dělat jinak") radši vše svedeme na Babiše a jeho média a pobrečíme si, že Babiš, Babiš, Babiš, Babiš...

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 10:37) reagovat
a samozdřejmě Pohled na společnou migrační politiku EU je u většiny stran shodný, bez ohledu na to jestli je to ANO nebo opoziční strany, to že se někdo tvaří jako jediný ochránce naší politiky a hráz proti imigrantům neznamená že jim skutečně je

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (DD) (24.1.2020 10:35) reagovat
okolekk: ANO nemá pohled na společnou politiku o moc jiný než většina opozičních stran, o to Babišovi nikdy nijak zvlášt něšlo, je to politický pragmatic a oportunista

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (okolekk) (24.1.2020 10:33) reagovat
Ze stejného důvodu jsem mimochodem rád, že ODS si nezvolila za předsedu Vondru, který působí, že by mohl úspěšně vytvořit iluzi, že ODS je konzervativní strana a ztížit tak život trikolóře. Naštěstí si tam zase zvolili toho gumového panáka s charizmatem morkého hdru na podlahu a jasně vyložili karty. Mno aspoň, že tak.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 10:33) reagovat
Nehledě na to že pro media je atraktivnější prostá politická konfrontace (a z toho důvodu se jim často věnuje velká pozornost) a nikoliv jen řečnění politka o programu, pokud to nejsou tedy media vlastněna tím politikem.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 10:32) reagovat
Pivo : Kde přesně ti to podsouvám? Jak řikám, pro opozici je normalní a žádocí kontrolovat a konfrontovat vládu, to že Babiš se zrovna pokaždé tvaří že to je kampan na tom nic nemění. Ale rozhodně to není jediný jejich program, asi je nesleduješ moc často, zrovna u ODS si nemyslím že by toho Babiše probírali pořád, ale taky tyhle strany mají někdy omezenější možnost dostat se do medii než třeba ANO.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (okolekk) (24.1.2020 10:31) reagovat
Heh mě se líbí jak se v mediíí i tady úplně ignoruje zásadní myšlenka, která Babišovi přihrává body a to sice "Pohled na společnou migrační politiku EU". Kdyby to někdo z libových demagogů nahodil jako téma (ve smyslu zachování samostatné azylové politiky jednotlivých národů) tak vymažou Babišovi i 10% procet. Jenže to ti hloupí servisní panáci nemůžou udělat. Jejich úlohou totiž pravděpodobně je právě tyto věci prosadit a tak se kroutí a brečí si na ramenou jak je Babiš fuj. Komické.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 10:25) reagovat
XYZ: já volim ODS a kdykoliv si pustim rozhovor s Fialou, slyšim akorát "Babiš Babiš Babiš Babiš". A Babišova média mi nic nepodsouvají - ty mi podsouváš. Ty nedokážeš přiznat, že anti-Babiš rétorika prostě nefunguje. Radši mě označíš za koblihu zmanipulovanou Babišovými médii.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Tim) (24.1.2020 10:21) reagovat
Pivo: babis ma charisma. To se napr. o Fialovi rict neda. Podivejte se jak vyresil ted kauzu dalnicni znamky. I ja mu to zeru, clovek az zapomina, ze ministra v prve rade vybral hlavne on a tvrdil o nem, ze je to jeho nejlepsi kamarad a je to nekolikaty v rade.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (XYX) (24.1.2020 10:21) reagovat
Pivo: ano, to se snaží Babiš a někteří jeho voliči tvrdit. Ale kdyby se někdo obtěžoval použít google rak ví že většina těch stran (dobře, až na Top 09 která stejně brzo umře) máji normální program a aktivity které se netýkají jen současné vlády, ikdyž je celkem logické že ho jako opozice konfrontují. Taky tyhle strany ani jejich předsedové nevlastní žádné mainstreamová média kde by něco takového podsouvala lidem.

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Gag) (24.1.2020 10:20) reagovat
Tak po roce 45 tady těch demokratických stran moc nezbylo... Btw. byly by punktace fakt taková výhra?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (PivoR (24.1.2020 10:16) reagovat
2020: tradiční strany rezignovaly na své programy a v každém prohlášení jen vykřikují "Babiš Babiš Babiš Babiš Babiš". A když se jich zeptáte, čim si vysvětlují své neúspěchy, odpoví: "Nedokázali jsme se domluvit proti Babišovi, musíme sestavit anti-Babiš koalici, jejímž programem bude Babiš a musíme křičet své Babiš Babiš Babiš Babiš společně!".

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Dr.Q) (24.1.2020 10:16) reagovat
Hezké zjednodušení...

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (asdfycxv) (24.1.2020 10:08) reagovat
co je tradičního na extrémistech typu Piráti, Starostové nebo na TOP09?

Obrázek 'Ceska politika' Obrázek 'Ceska politika' (Dylin) (24.1.2020 10:05) reagovat
Masaryk to posral... Češi prostě neumí vládnout. Největší rozkvět tu byl pod Lucemburkama a Habsburkama.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...