VPS  |  Domény


Nalezeno 16 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (mrkevR (11.12.2019 20:04) reagovat
@maximus To je těžké. Ty tomu prostě věříš a tak nejsi schopný vidět souvislosti. Židovský bůh je asi tak stejně reálný, jako ten muslimský a je jedno, jestli židé a muslimové tvrdí, že jde o toho samého boha a křesťani s tím mají problém.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (maximus) (11.12.2019 0:52) reagovat
Book of Isaiah například... Ty blbečku mrkve, když seženu dostatek lidí a budu tvrdit o Cibulkuxkahnovi, že je to ten samý bůh židů, křesťanů a muslimů, tak to má nějakou relevanci? Víš hovna a hazíš srance, mesiáš byl zjeven židům dávno před svým příchodem, a protože všichni židé byli poskvrněni, museli obětovat zápalné oběti aby se očišťovali od svých hříchů, po Ježíšově oběti nejvyšší a zmrtvýchvstání jsou zápalné oběti pasé... Ale machomet řekl že ne, že je třeba podřezávat, ať je to zvíře nebo člověk.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (x14R (10.12.2019 18:50) reagovat
maximus: "Jahwe na sebe odkazuje v několika textech jako na trojici" - tak prosím o odkazy. Už jsem jednou zažil hledání Trojice ve Starém zákoně a bylo to čisté pletení biče z hoven. A jak pak s tím bičem ten katolík práskal B-) :-D

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (mrkevR (10.12.2019 17:41) reagovat
Realita je pak samozřejmě taková, že původně polyteistické židovství se postupně transformovalo do monoteistického. Někdy v prvním století k tomu "volně" a "na motivy" v římě dopsali texty o Ježíšovi. A o nějakých pět století později všechny tyhle texty (a další) použil Mohamed, když fabuloval svůj systém na ovládání lidí.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (mrkevR (10.12.2019 17:36) reagovat
Já jsem krypl, když jedinou kryplovinu v tomhle vlákně napsal maximus - sure. Jahwe na sebe v ŽÁDNÝCH textech neodkazuje jako NIC. Pleteš si Starý zákon, Nový zákon a domýšlíš si nesmysly (konkrétně že "Jahwe" někdy něco napsal). Allah znamená doslova "Bůh" a konkrétně ten Bůh, kterého uctívají muslimové, o sobě (stejným způsobem jako ten tvůj Jahwe, tedy např. ústy Mohameda) tvrdí, že je bohem jak křesťanů, tak židů. I proto je v islámu Ježíš uznáván jako jeden z prvních proroků.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (maximus) (10.12.2019 8:45) reagovat
Mrkve je stále krypl... stejně jako ten komik... Jahwe na sebe odkazuje v několika textech jako na trojici - Otec + Syn + Duch, kdežto Allah je "bůh" mnoha jmen. Ne není tam žádná spojitost...

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (mrkevR (9.12.2019 19:22) reagovat
@x14 Je to blbec, který pravděpodobně ani nečetl Bibli. Kdysi to docela rozumně popsal jeden komik. Starý zákon je jako Bible 0.0, Nový zákon Bible 1.0, Korán je prequel, který přináší nové postavy a zásadně mění "lore" a "The book of mormon" je fan-fic.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (x14R (9.12.2019 18:24) reagovat
oslí lejno: no nevím, když tedy disponuješ tak velkou rozlišovací schopností, jak je možné, že nevidíš ten rozdíl mezi Bohem židů a křesťanů?

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (Prawda . . . ) (9.12.2019 14:50) reagovat
Všechno to jsou sračky a záminka k vyvolání konfliktu.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (oslí lejno) (9.12.2019 14:23) reagovat
Bůh židů a křesťanů je totožný, bůh muslimů je jiný. Chce to hodně velkou rozlišovací schopnost, kterou nedisponuje každý.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (maris68R (9.12.2019 13:53) reagovat
Nereg. mrdka, keby si niečo o náboženstve vedel, tak by si chápal, že židia, kresťania a moslimovia majú vlastne toho istého boha.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (JSBD+) (9.12.2019 11:24) reagovat
Doufám, že je to aplikováno i na Židy.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (treba nereg mrdka) (9.12.2019 11:09) reagovat
a tak je to správné. A vubec bychom jim meli pomahat , aby nezcházeli z cesty. Jak je uvidite s alkoholem, tak je sejmete, udelate bohulibost. Jejich bohu. Nebo je preventivne sejmete vzdycky, udelate bohulibost našemu bohu. To se neda udelat spatne.

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (asdf+ěš) (9.12.2019 10:16) reagovat
a o Vánocích samozřejmě pude do práce...

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (Dr.Str.R (9.12.2019 9:26) reagovat
Však dostal firemní bonusy na Ramadán, ne?

Obrázek 'Islamofobni ftip' Obrázek 'Islamofobni ftip' (nichalR (9.12.2019 9:25) reagovat
protoze za vsim stoji buh a tedy ne jejich vlastni nenavist ci neschopnost, a protoze buh nedela nic spatne, prijde ta spravna otazka k radikalizaci: kdo za to muze?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...