Domény  |  VPS


Nalezeno 4 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'learn your history' Obrázek 'learn your history' (Zorbixx) (5.12.2019 11:39) reagovat
V Rakousku bylo do konce 18. století nevolnictví, takže vlastně taky otroctví.

Obrázek 'learn your history' Obrázek 'learn your history' (Human.) (4.12.2019 20:10) reagovat
Ani to otroctví není zcela určitě islámským vynálezem. To vesele fungovalo už v raném starověku, pár tisíc let před Kristem. Spíš islám "držel tradici" v souladu s prorokem, prakticky až do současnosti. To je totiž jedna z mála věcí, v nichž opravdu vyniká - umění držet společnost v nějakém rigidním zaostalém stavu děj se co děj.

Obrázek 'learn your history' Obrázek 'learn your history' (byč boží) (4.12.2019 14:05) reagovat
Islámem ovládaná část světa jela otroctví od 622 do 20. století, kdy jim to Západ zakázal. Odlovili půl Afriky, ale černé, jako v USA, nemají? Uhodnete proč? Odpověď: všechny ty černochy kastrovali, uříznutí celého penisu i varlat, sice byly vysoké ztráty na životech, ale život nemuslima je v islámu bezcenný. https://blogs.timesofisrael.com/the-silence-about-black-slavery-in-the-arab-world/ Časem začali od muslimů kupovat černochy i Portugalci v Africe a je z toho bílá vina.

Obrázek 'learn your history' Obrázek 'learn your history' (Human.) (4.12.2019 13:08) reagovat
Aniž bych chtěl snižovat "zásluhy" bílých na tomto bohulibém konání, fotka s názvem African slave trader opomíjí v řetězci "dělejte au-pair v zámoří" ještě místního černého náčelníka a arabského překupníka s otroky, kteří bělochovi "materiál" vybrali či odchytili a dopravili v řetězech na africké pobřeží...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...