Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (sennaRP (23.2.2012 20:26) reagovat
toho se desim, chci syna...

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (ra) (23.2.2012 14:40) reagovat
No počkejte až budete mít dcery ve veku 13 let, budete chtit, aby kazdy, kdo na ni sahne na sebe vzal zavazek, ze ji bude zivit i s ditetem jen aby to nezustalo na vas.

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (you) (23.2.2012 1:07) reagovat
And what does EGYPT says?

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (/.) (22.2.2012 20:45) reagovat
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Age_of_Consent_-_Global.svg

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (DĚDEK) (22.2.2012 20:08) reagovat
ta s těma zaječíma ouškama byla o mnoho hezčí......... .

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (Krutor_) (22.2.2012 18:55) reagovat
Pár let navíc by jí ještě bodlo.

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (Hnidopich) (22.2.2012 18:52) reagovat
"Two more". ;-)

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (pyromanRP (22.2.2012 17:53) reagovat
elfka

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (wtf) (22.2.2012 15:24) reagovat
...kararskej princ musí pořádně slintat !!!

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (monza) (22.2.2012 13:45) reagovat
Pěkná,s velkým levým uchem! :-/

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (smieškoRP (22.2.2012 13:32) reagovat
ono to bolo normalne. princovia a princezne jebali hned jak menstruaciu mala. preto aj v rozpravkach ze 16 rocna baba sa musi co najskor vydat

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (SilneVeriaci) (22.2.2012 13:07) reagovat
Vsetko ej len vecou predsudkov. V prirode je normalne ze sa samice paria odkedy su plodne. U ludi sme spravili vynimku... netvrdim ze je v poriadku ak rodia 13-14 rocne dievcatka, ale z cisto biologickeho hladiska je to normalne.

Obrázek 'science wins' Obrázek 'science wins' (Dublin) (22.2.2012 13:01) reagovat
Že by to byla zas taková krasavice abych kvůli ní skončil jak ten Bambini di Prase.....