VPS  |  Doményjake staty tedy tvori EU
Obrázek jake staty tedy tvori EU
noyes impossibru Soudruh premier na inspekci aksuali no Hans bring ze Wassermann kouzelny lektvar
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (The other guy) (1.7.2020 7:02)
že ji rodiče učili lásku k její vlasti? nevidané a skandalní..

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (brnonymousR (30.6.2020 21:26)
To mi pripomina, jak jsme se v Nemcine museli ucit nejen vsechny staty, ale kazdy z nas si pripravoval prezentaci o dominantach sveho prideleneho statu. Mesta, reky, hory, zajimavosti... Neni nad ucitelku z Drazdan, kterou jeji rodice vychovali v ucte k tisicilete risi.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (///) (30.6.2020 20:56)
Ono je sice sranda sledovat, jak se hádáte, ale jistou nápovědou by vám v rámci EU mohla být třeba klasifikace NUTS. https://en.wikipedia.org/wiki/Nomenclature_of_Territorial_Units_for_Statistics

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (kňouký) (30.6.2020 19:50)
The other guy: zatím, co státy v USA jsme museli znát už na gymnáziu, ani na geoinformatice vš jsme neřešili Německo podle států. Územní vývoj Německa byl velmi složitý a současné spolkové země jsou často slepence původních státečků včetně názvů. Proč to řešit. Ústavu v 2015 neřešilo Německo, neřeším ji též, ale ok, nešťastný příklad.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (The other guy) (30.6.2020 15:37)
Fňýk: jistě, na jedné misce vah máme ustavu a zákony spolkové republiky něměcko a na druhé je tvůj dojem, co asi vyhraje? S tim rozdělovaním to bylo trochu složitější než poposuješ, byl snad nějaký spolkový stát který s tim nesouhlasil vůbec? ale i tak, použít jednu jedinou věc na to aby jsi dokazal něco a ignoroval ostatni fakta, to je docela demagogie.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (Fňýk) (30.6.2020 15:31)
The other guy: ano něco jako kraje. Jakousi diskutabilní autonomii německých spolkových zemí nelze uznávat. V 2015 stačilo, aby Merkel houkla a všechny státy, města, obce musely přijímat zástupy islámských kolonizátorů podle jednotného klíče. Proto Německo považuji za centralizovaný stát.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (mike(logout)) (30.6.2020 15:23)
456: Co to meleš? Územně správní rozdělení každého státu je jeho boj a těžko můžeš srovnávat spolkové země se zěmemi USA. Vem si Texas, je skoro 2x větší jak celé německo a asi poloviční HDP (trochu více jako celé Rusko). Znalost jednotlivých celků u běžného člověka bude poměrně podobný: U Německa asi každý řekne Bavorsko a Sasko což je poměrem asi 6 zemí USA: California, Colorado, Texas, Florida, NY, Washington (libovolné nahraď Aljaškou). Ti dám stějně blbou otázku: vyjmenuj správní oblasti Ruska.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (The other guy) (30.6.2020 15:06)
Fňýk: prý něco jako kraje :-D zeměpis a v podstatě ani dějepis nebyla zrovna tvoje silná stránka, co?

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (Fňýk) (30.6.2020 15:00)
Co je na dělení libovolného státu do něčeho jako krajů jednoduché? Německo nejsou spojené státy, v praxi mi stačí vědět Bavorsko, Sasko.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (456) (30.6.2020 14:45)
Tak pro začátek zkusíme něco jednoduchého. Vyjmenujte spolkové republiky v Německu. Experti na zeměpis odpovídají: Didohazjlu, Kreténe, Bavorsko, Držhubu...

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (rasko de gama) (30.6.2020 13:15)
Třeba vidí dopředu a ty státy z EU vystoupí. Chystá se druhé kolo vnucování povinných kvót na islámské kolonizátory. Jižní státy mají kvůli EU omezené pravomoci k bránění pobřeží, tak tlačí na povinné kvóty. Na tom se to může rozdělit a jižní státy se mohou z trucu trhnout.

jake_staty_tedy_tvori_EU.JPG (annonR (30.6.2020 13:00)
TROLLS, TROLLS ARE EVERYWHERE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...