TechSvět  |  VPS  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  Domény  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  VipShowbacha na ne
Obrázek bacha na ne
DrevenaNoha The afterlife novy trik smejdu Dopis Buresovi Propagandalf ToDelalOdbornik
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

bacha_na_ne.jpg (Valenta) (7.8.2020 7:02)
A hele, Lumpen agent už úřaduje. Nedá se nic dělat, peníze si musí zasloužit.

bacha_na_ne.jpg (LumpenkavárníkR (6.8.2020 6:19)
(Hnidopich original): Mám obavu, že nevíš co slova Implikace ekvivalence vůbec znamenají. Ty si napsal, že jsou lidé co menstruují a mají pipinku jsou žena (implikace). Když jsem na to upozornil, tak si to opravil, že jsou i ženy co pipinku mají a nemenstruují a náležitě si mě o tom poučil. Jak ti do toho zapadá ekvivalence? A radši už nebuď konkrétní a nepoužívej slovo všechny. Asi také nevíš co znamená...

bacha_na_ne.jpg (Hnidopich original) (5.8.2020 22:22)
NEKTERE ZENY nemenstruuji. Konkretne vsechny po menopauze nebo po odstraneni delohy z duvodu rakoviny... Zopakuj si zakladni logiku. Implikace neni ekvivalence, pipino. Tak PLZI? :-D Jasne. Takze jen dalsi provokater a debil, protoze nic jako troll ani menstruujici muz neexistuje. Dalsi debata s tebou postrada smysl.

bacha_na_ne.jpg (Hnidopich original) (5.8.2020 22:13)
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/rodrigo-alves-roddy-alvesova-zivouci-ken-barbie-plastiky-transsexualka.A200804_134441_lidicky_zar?zdroj=vybava_idnes Povazujes TO za zenu? Ma TO pravo na pritup do zenskych sprch nebo toalet?

bacha_na_ne.jpg (LumpenkavárníkR (5.8.2020 21:12)
(Hnidopich original): A kde se bere hermafroditismus u plžů? Ty si naspal tu kravinu s menstruující pipinou. Já to jen zopakoval a poukázal na to jakou si napsal blbost. A ty mi to teď vysvětluješ, že ne všechny ženy menstruují? Ty si teda koumák. Kam až se dostaneme? Nakonec mi dáš za pravdu, že by bylo jednodušší pohlaví nerozlišovat? Že stejně nepoznáš kdo má pipinu a kdo pindíka když někoho potkáš na ulici? Že vlastně nevíš o co ti jde a jen plácáš?

bacha_na_ne.jpg (Hnidopich original) (5.8.2020 20:08)
"Jsou ale lidé co tvrdí, že to co má pipinku a menstruuje nemusí být žena." Jiste "neni" vs "nemusi byt", to je velkej rozdil. Ale na debilite vyroku to nic nemeni. Mimochodem jedinci XY s necitlivosti na testosteron nemenstuuji. Ono je k tomu potreba par dalsich ne-XY hormonu. Nemenstruuji ani nektere XX zeny. Argumentace extremy se zastoupenim miziveho - ne procenta - promile jen ukazuje, ze jsi debil, prvouko Nota bene clovek se bere v biologii 7/8 tridy, A chromozomy a dedicnost az ve druhaku.

bacha_na_ne.jpg (LumpenkavárníkR (5.8.2020 17:50)
(Georgethebest): No tak takhle jednoduché to teda není. Zopakuj si prvouku. (Hnidopich original): To co si napsal nikdo netvrdí. Jen super inteligenti jako ty a tihle [odkaz] tvrdí, že to někdo tvrdí. Jsou ale lidé co tvrdí, že to co má pipinku a menstruuje nemusí být žena. Ono to totiž zároveň může mít chromosomy XY. Caster Semenyaová by ti asi poděkovala. Proč je to problém? Jak na první pohled poznáš kdo má pipinku a menstruuje?

bacha_na_ne.jpg (GeorgethebestR (5.8.2020 17:44)
Bohužel je. Ve jménu jakési " korektnosti " se řeší blbosti. Na světě je to prostě tak že je samec a samice a když se spáří mají potomky. Jinak to bohužel nefunguje a kdo říká že ano je kokot. I ta lesba nakonec jde na umělé oplodnění nebo " přetrpí " ten hnusný sex s opačným pohlavím. Jsem zvědavý kdy to lidem dojde.

bacha_na_ne.jpg (Hnidopich original) (5.8.2020 16:55)
Lidska blbost je nekonecna a siri se rychlosti svetla... :-)

bacha_na_ne.jpg (Fapoleon) (5.8.2020 16:32)
Hnidopich original: mysleli sme si, že 21. storočie bude v znamení umelej inteligencie, ale zatiaľ to vyzerá, že sa vyvíja len stará dobrá poctivá hlúposť.

bacha_na_ne.jpg (Hnidopich original) (5.8.2020 16:14)
Problem je, kdyz velci chlapecci, co meli absolvovat ZS, krici, ze to, co ma vaginu a menstruuje, neni zena a to, co ma penis, je zena a muze chodit na zenske WC, kdyz to o sobe prohlasi.

bacha_na_ne.jpg (LumpenkavárníkR (5.8.2020 14:52)
(just saying): Jde o tohle [odkaz] . Sice chápu, že přítomnost policie ve škole není žádoucí a vím, že ve společnosti dochází k něčemu jako je kriminalizace mládí, ale zakazovat kvůli tomu film? Budu se muset na něj podívat. Jestli to pochopím.

bacha_na_ne.jpg (just saying) (5.8.2020 14:24)
okolojdujen: nějaké podrobnosti?

bacha_na_ne.jpg (LumpenkavárníkR (5.8.2020 14:22)
(cern0usek): Už jsem jednou vysvětloval, že "kluci maj penis a holky vaginu" v policajtovi ze školky opravdu nevadí. Říká to malý cca 4-5 let starý chlapeček. Malým dětem se vše zjednodušuje. A spolu se vzděláním si své obzory děti rozšiřují. Na ZŠ se učí prvouku a zjistí, že to zdaleka není tak jednoduché. Že o pohlaví rozhodují jakési chromozomy, že existují i oboupohlavní jedinci a tak dále. Problém je, když se velcí chlapečci co měli absolvovat ZŠ stále křičí to co 4-5 let staré dítě a dělají politiku.

bacha_na_ne.jpg (okolojdujen) (5.8.2020 13:41)
Policajta ze školky (Kindergarten Cop) na festivalu nahradí dokument o nedávno zesnulém americkém černošském politikovi Johnu Lewisovi. Black lives demetter

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...