VPS  |  DoményBures Bolt
Obrázek Bures Bolt
AdAcRe kkk covid jak vznika moderni umeni politia Gaming-in-the-90s I-loved-this-show
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

Bures_Bolt.jpg (podkoní) (19.2.2020 12:03)
To nepopírám. Detaily neznám a ani se mi nepovedlo je najít. Můžu se zeptat přímo jeho. To by bylo asi nejsnazší.

Bures_Bolt.jpg (CajgonR (19.2.2020 10:33)
Ale vidím že v té době sice už platil zákon který minimalní věk soudců posunuje na 30 let ale pro justiční čekatelé kteří se jimi stali už předtím platila jakási vyjimka, takže tvůj strýc byl asi poslední takto jmenovaný soude (do další změny zákona)

Bures_Bolt.jpg (podkoní) (19.2.2020 10:32)
Jak nebo jestli vůbec vůbec nehodlám zjistovat... pak te tedy zadam, aby ses o tom nevyjadroval, kdyz to podle svych slov nevis a ani nehodlas zjistovat. Zrovna u tebe jsem tak mizerny argument nečekal... prostě je to tak. A že by přitom obcházeli zákon? Nevím, jen vím, že to byl premiant třídy a to možná hrálo roli. Usmevny na tom je pak fakt, ze on Klause uplne nesnasi.

Bures_Bolt.jpg (CajgonR (19.2.2020 10:28)
Ale ja to ani nehledal, jen znám zákon, jak to obešli ve tvém případě nebo jestli vůbec jsem nezjišťoval a ani to nehodlám. Samozřejmě že ho osobně jmenoval prezident, to dělá u každého soudce.

Bures_Bolt.jpg (podkoní) (19.2.2020 10:22)
Cajgon ,naběhl sis. A Klaus osobně jej jmenoval. Byl to tehdy nejmladší jmenovaný soudce. Dal už se namahej s googlem sám, přiznávám, že to nemůžu najít, ale vím to na 100 %. Protože je to můj strýc. I když jen o 5 let starší , než já. ... na tvou obhajobu opakuji, že to sam nemůžu najít, ale https://rejc.justice.cz/soudce/3273?3 a je mu nyní 44.

Bures_Bolt.jpg (CajgonR (19.2.2020 10:13)
V osmadvaceti tam mohl být maximálně čekatel. To je dané zákonem že soudce musí mít minimálně 30 let, Klaus který v té době byl prezidentem navíc několikrát odmítl jmenovat soudce kterým bylo přes třicet pokud podle něj byli příliš mladí nebo nezkušení

Bures_Bolt.jpg (podkoní) (19.2.2020 10:02)
Ke jmenování soudců : můj strýc byl jmenován soudcem v 28 letech,,jméno Jiří Kučera (v roce 2004), funguje na soudu v Náchodě. Že mají bohatí chute vymyslet levicove picoviny je taky fakt, asi jako odpustek na svědomí. Nebo diky tomum že na ty levicove a bohulibe projekty se pak pricucnou a zase maji zisk a jeste potlesk od ovcí.

Bures_Bolt.jpg (-satr-R (19.2.2020 9:35)
drahí všetci čo to nechápete ... ultralevice, ktorá sa rada označuje za liberálov, sú marxisti (rozumej komunisti) 21. storočia. Tí tiež mali na začiatku pekné reči o rovnosti (vtedy delnícke třídy, teraz menšín) a skončilo to diktatúrou proletariátu.

Bures_Bolt.jpg (x1) (19.2.2020 8:52)
Že se s tim pičusem ceckatym vůbec bavíte. Jako vždycky mele hovno o věcech, o kterejch nemá Ahnung a jako vždycky si protiřečí. Kašlete na něj. Dnkroz - oceňuju výběr nicku

Bures_Bolt.jpg (umbaba) (19.2.2020 8:45)
je slepa takze muze zustat v cizim aute jak dlouho chce?

Bures_Bolt.jpg (neregNULA) (18.2.2020 22:01)
( . ) ( . ) alias kozy si zase nevzal prasky. Internetovou diskuzi bohuzel vetsinou nemozno prohrat nebo vyhrat. Je mozno jen "dostat na frak" nebo naopak dostat spoustu tajne meny zde "bludistaku" nebo "internetu". Kdyz se ale kouknete do historie roumingu, 'kozy' dlouhodobe "prispiva" do jakekoliv politicke debaty bez zisku meny. Takze bezmozek s nulovou sebereflexi. Pro mistni priklad: Ano, je dost tezke cokoliv dokazat, kdyz prislusny ministr je z ANO a ANO funguje na bazi sekty.

Bures_Bolt.jpg ( . ) ( . ) (18.2.2020 21:27)
Dylin: a) my dva se osobně známe? b) my dva se osobně známe? c) nebavíme se jen o soudcích, ale obecně o absolventech a studentech právnických fakult d) wtf? e) vysokopříjmová skupina lidí nemůže být ultralevicová? To mě rozesmálo úplně nejvíc. Řekl bych, že v dnešní době právě naopak. Mají tolik blahobytu, že z nudy vymýšlejí čím dál tím víc levicovější myšlenky a světospásná témata.

Bures_Bolt.jpg (Dylin) (18.2.2020 20:58)
(.) (.) Za a) Ty se bavis o politice furt. Za b) žádné kamarády nemáš, proto si tak nasraný na svět za c) právníci kámoši musí mít 30 let, aby byli soudci, takže mladí nejsou za d) kdyby věřili lidem jako Babiš nebo Zeman, tak by nebyli dobří soudci, neuměli by totiž rozpoznat lež za e) právníci jsou vysokoprijmova skupina, takže nemůžou byl levicaci ani ultralevicaci. Závěr: zase jenom kecas

Bures_Bolt.jpg (CajgonR (18.2.2020 20:50)
( . ) ( . ): takže dělaš to samé co oni?

Bures_Bolt.jpg ( . ) ( . ) (18.2.2020 20:47)
Lumpenkavárník: BINGO! Docela jsi to vystihl...spíš oni mají tendenci nebavit se s názorovými oponenty. Já se snažím hledat cestičky. Třeba tím, že se o politice nebavíme.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...