Webhosting  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Domény

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazuji pouze příspěvky obsahující výraz 'rizek' v nadpisu.

 

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (RoumenR (8.7.2010 15:12)
Myslis GML? :o) No ja ti samozrejme plne duveruju. Hned ted jdu svoje zalohy smazat. :o)

Kua, kdo moh vedet, ze prijde. :o)
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (drakRP (8.7.2010 14:48)
Roumene, já to tu normálně nečtu, ale vidím, že bude třeba udělat v náhodném čase pár náhodných RM a DROPů, abys pak uvěřil v zálohy.
Kde tyhle předsudky vznikly? Že by na Lékárně? ;-)
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (SethRP (8.7.2010 13:44)
1) nikde to ani nic nenačítá, takže to může klidně bejt vynechaný ;-)
2)že chybí středník jsem si totálně nevšiml :-)
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (RoumenR (8.7.2010 13:20)
Kazdy den zalohuje Drak.
a protoze je to Drak, delam si vlastni zalohu jednou tydne...snad to necte. :o) Jinak mam svoji zalohu i na to, ze se tu v tom vzdyky vrtam a pak to cely poseru a uz se neda dostat zpet...tak potom hledam zachranu ve svych zalohach. :o)
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (jenda^^RP (8.7.2010 13:20)
Proč by to mělo smazat všecky příspěvky ve fóru? :-O
1) Neukládá nic zpět do databáze :-P
2) Parse error, unexpected "}" on line 3 (nebo tak nějak ;-) )
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_SRP (8.7.2010 13:17)
jen troje? To nezalohujes kazdy den? No fuj.
 
re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (RoumenR (8.7.2010 13:08)
Zalohy jsou asi troje, ale nechtel bych je obnovovat. ;-)
 
re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_SRP (8.7.2010 12:56)
nezalohujes?
 
re: re: re: re: re: re: Vystrizek (RoumenR (8.7.2010 12:51)
Jeste, ze nejsou prispevky ve foru interpretovany...
 
re: re: re: re: re: Vystrizek (SethRP (8.7.2010 12:10)
prave si smazal vsechny prispevky ve foru (preklepy sou svine :-D )
 
re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_SRP (8.7.2010 12:10)
prepis mi to do pythonu...
 
re: re: re: re: Vystrizek (Odin) (8.7.2010 12:00)
v tompripade
foreach ($prispevkyVeForu as $prispevek) {
$prispevek = strrev($prispvek)
}

;)
 
re: re: re: re: re: Vystrizek (JirkaCVRP (8.7.2010 11:59)
To už tady jednou bylo: [cervenytrpaslik.cz]
EDIT: JirkaCV - 08.07.2010 12:03:03
 
re: re: re: re: Vystrizek (vvolisRP (8.7.2010 11:49)
a Roumena je Nemuor
 
re: re: re: Vystrizek (RoumenR (8.7.2010 11:26)
Z uploadu je download a z downloadu upload. Request je response a response je request. Connect je disconnect a disconnect je connect.
 
re: re: Vystrizek (ch4rli3RP (8.7.2010 11:23)
s klidným srdcem mohu prohlásit že internet se zastavil a začíná pomalinku couvat :-D
 
re: Vystrizek (spaiseeRP (8.7.2010 10:30)
Myslím, že to bude chyba - moje připojení rozhodně není vysokorychlostní a háže to ten samý bug.. :D
 
Vystrizek (Andy_SRP (8.7.2010 10:06)
[kecy.roumen.cz] Jako... sice je to WTFail, ale ted sem si to zkusil taky a taky mi to vypsalo to same... jak pro download tak pro upload. Takze budto maji nejakou chybu, anebo nezvlada jejich rozhrani vysokorychlostni internet :D
EDIT: Andy_S - 08.07.2010 10:25:54
 
re: rizek (Hlade) (10.3.2010 13:10)
Třeba v Pekelnejch dolech :D
 
re: re: re: re: rizek (Rizek) (ventillRP (10.3.2010 10:59)
Jo němci =) Donnerstag ist schnitzeltag Si pamatuju ze služebky v německu, zaplatíš za jeden a celý večer do tebe perou další a další dokud to vydržíš - a s dobrým pivem je to jedna radost.
 
re: re: re: rizek (Rizek) (JirkaCVRP (10.3.2010 10:55)
Nojo, Němci si na schnitzel potrpí. Když to vidím, jak to tlačí v Globusu s omáčkou a knödlem ... brrr.
 
re: re: rizek (Rizek) (psychristRP (10.3.2010 10:04)
Pana boha ta to je RIZEK
 
re: rizek (čurcekRP (10.3.2010 9:38)
Je to tuším restaurace někde v Německu, kdysi jsem o tom viděl prezentaci
 
rizek (xat) (10.3.2010 9:25)
kde tohle maj k mani? :-p
[kecy.roumen.cz]
 
(Rizek) foto se zrazu (psychristRP (9.3.2010 7:08)
Tak to vypada ked si nastavis blesk na slow syncro
ghost rules =)

btw : wondrej vypada ako keby bol na kanibal zraze :o)
 
sraz (Rizek) (psychristRP (7.3.2010 9:32)
jo ale tie pivné syrečky boli dobré :-D