| Webhosting | Portrétní focení | Mailhosting Business | Tesla se slevou | Stavební rozpočty | Domény |
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Roumen) R (8.7.2010 15:12) ⇥ |
↻ |
Myslis GML? No ja ti samozrejme plne duveruju. Hned ted jdu svoje zalohy smazat. Kua, kdo moh vedet, ze prijde. |
|
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (drak) RP (8.7.2010 14:48) ⇥ |
↻ |
|
Roumene, já to tu normálně nečtu, ale vidím, že bude třeba udělat v náhodném čase pár náhodných RM a DROPů, abys pak uvěřil v zálohy. Kde tyhle předsudky vznikly? Že by na Lékárně? ![]() |
|
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Seth) RP (8.7.2010 13:44) ⇥ |
↻ |
1) nikde to ani nic nenačítá, takže to může klidně bejt vynechaný ![]() 2)že chybí středník jsem si totálně nevšiml |
|
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Roumen) R (8.7.2010 13:20) ⇥ |
↻ |
|
Kazdy den zalohuje Drak. a protoze je to Drak, delam si vlastni zalohu jednou tydne...snad to necte. Jinak mam svoji zalohu i na to, ze se tu v tom vzdyky vrtam a pak to cely poseru a uz se neda dostat zpet...tak potom hledam zachranu ve svych zalohach. |
|
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (jenda^^) RP (8.7.2010 13:20) ⇥ |
↻ |
Proč by to mělo smazat všecky příspěvky ve fóru? 1) Neukládá nic zpět do databáze 2) Parse error, unexpected "}" on line 3 (nebo tak nějak ) |
|
| re: re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_S) RP (8.7.2010 13:17) ⇥ |
↻ |
| jen troje? To nezalohujes kazdy den? No fuj. | |
| re: re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Roumen) R (8.7.2010 13:08) ⇥ |
↻ |
Zalohy jsou asi troje, ale nechtel bych je obnovovat. |
|
| re: re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_S) RP (8.7.2010 12:56) ⇥ |
↻ |
| nezalohujes? | |
| re: re: re: re: re: re: Vystrizek (Roumen) R (8.7.2010 12:51) ⇥ |
↻ |
| Jeste, ze nejsou prispevky ve foru interpretovany... | |
| re: re: re: re: re: Vystrizek (Seth) RP (8.7.2010 12:10) ⇥ |
↻ |
prave si smazal vsechny prispevky ve foru (preklepy sou svine ) |
|
| re: re: re: re: re: Vystrizek (Andy_S) RP (8.7.2010 12:10) ⇥ |
↻ |
| prepis mi to do pythonu... | |
| re: re: re: re: Vystrizek (Odin) (8.7.2010 12:00) ⇥ |
↻ |
|
v tompripade foreach ($prispevkyVeForu as $prispevek) { $prispevek = strrev($prispvek) } |
|
| re: re: re: re: re: Vystrizek (JirkaCV) RP (8.7.2010 11:59) ⇥ |
↻ |
|
To už tady jednou bylo: [cervenytrpaslik.cz] EDIT: JirkaCV - 08.07.2010 12:03:03 |
|
| re: re: re: re: Vystrizek (vvolis) RP (8.7.2010 11:49) ⇥ |
↻ |
| a Roumena je Nemuor | |
| re: re: re: Vystrizek (Roumen) R (8.7.2010 11:26) ⇥ |
↻ |
| Z uploadu je download a z downloadu upload. Request je response a response je request. Connect je disconnect a disconnect je connect. | |
| re: re: Vystrizek (ch4rli3) RP (8.7.2010 11:23) ⇥ |
↻ |
s klidným srdcem mohu prohlásit že internet se zastavil a začíná pomalinku couvat |
|
| re: Vystrizek (spaisee) RP (8.7.2010 10:30) ⇥ |
↻ |
Myslím, že to bude chyba - moje připojení rozhodně není vysokorychlostní a háže to ten samý bug.. |
|
| Vystrizek (Andy_S) RP (8.7.2010 10:06) ⇥ |
↻ |
[kecy.roumen.cz] Jako... sice je to WTFail, ale ted sem si to zkusil taky a taky mi to vypsalo to same... jak pro download tak pro upload. Takze budto maji nejakou chybu, anebo nezvlada jejich rozhrani vysokorychlostni internet ![]() EDIT: Andy_S - 08.07.2010 10:25:54 |
|
| re: rizek (Hlade) (10.3.2010 13:10) ⇥ |
↻ |
Třeba v Pekelnejch dolech |
|
| re: re: re: re: rizek (Rizek) (ventill) RP (10.3.2010 10:59) ⇥ |
↻ |
Jo němci Donnerstag ist schnitzeltag Si pamatuju ze služebky v německu, zaplatíš za jeden a celý večer do tebe perou další a další dokud to vydržíš - a s dobrým pivem je to jedna radost. |
|
| re: re: re: rizek (Rizek) (JirkaCV) RP (10.3.2010 10:55) ⇥ |
↻ |
| Nojo, Němci si na schnitzel potrpí. Když to vidím, jak to tlačí v Globusu s omáčkou a knödlem ... brrr. | |
| re: re: rizek (Rizek) (psychrist) RP (10.3.2010 10:04) ⇥ |
↻ |
| Pana boha ta to je RIZEK | |
| re: rizek (čurcek) RP (10.3.2010 9:38) ⇥ |
↻ |
| Je to tuším restaurace někde v Německu, kdysi jsem o tom viděl prezentaci | |
| rizek (xat) (10.3.2010 9:25) ⇥ |
↻ |
|
kde tohle maj k mani? :-p [kecy.roumen.cz] |
|
| (Rizek) foto se zrazu (psychrist) RP (9.3.2010 7:08) ⇥ |
↻ |
|
Tak to vypada ked si nastavis blesk na slow syncro ghost rules ![]() btw : wondrej vypada ako keby bol na kanibal zraze |
|
| sraz (Rizek) (psychrist) RP (7.3.2010 9:32) ⇥ |
↻ |
jo ale tie pivné syrečky boli dobré |
|