Portrétní focení  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

Zobrazení je omezeno na jedno vlákno! Vrátit se k zobrazení všech vláken.

 

re: re: re: re: re: AVG LOL (EboRP (29.1.2012 15:31)
Roumen >no jo, ale zkus ten antivir sebrat i těm ostatním.. to je pak noční můra.. jedno BFUčko ti dokáže během jednoho dne shodit celou síť a ještě firemní IP poštovního serveru dostat na seznam spamerů :-D
 
re: re: re: re: AVG LOL (RoumenR (29.1.2012 14:05)
Ja jedu bez antiviru i u nas ve firemni siti v pohode. Jednak vsichni ostatni antivir maji :-D a jednak mam Ubuntu. 8-)
 
re: re: re: re: re: re: re: re: re: AVG LOL (Mr. DeathRP (29.1.2012 13:59)
Neprůstřelná pevnost ne, ale bez antiviru bych nedělal nic jinýho než odvirovával PC. Takto se sem tam někomu zadaří, ale není to moc často. Obzvlášť od doby, kde se z firmy vypralo právě AVG se četnost docela citelně snížila. O hrůze administračního řešení a kvalitě firewallu nemluvě...
 
re: re: re: re: re: re: re: re: AVG LOL (vecernikRP (29.1.2012 13:45)
mr death - však ano, a proto jsou pro BFU draze placení technici, kteří počítač odvšiví a odčerví. Nebo si snad myslíš že někdy nějaký antivir měl opravdu zajistit, aby se z počítače stala neprůstřelná pevnost? ne, NE (a ještě jednou NE).
 
re: re: re: re: re: re: re: AVG LOL (BobsikRP (29.1.2012 13:40)
my mame Officcescan, server-based antivir, solidni vyhoda je, ze na jejich kontakt staci poslat soubor s virem (zasifrovane) a jsou schopni do hodiny vydat pattern ... kazdopadne, nejlepsi antivir je odpojit pc od site a nic do nej nenahravat a radeji vubec nepouzivat :D
 
re: re: re: re: re: re: re: AVG LOL (Mr. DeathRP (29.1.2012 13:27)
Jako sorry, pokud je ani po týdnu antivir nerozezná, tak je to sračka. BFU racionálně neuvažuje!
 
re: re: re: re: re: re: AVG LOL (vecernikRP (29.1.2012 12:52)
počkej počkej... "samy" začaly řádit? :) Rozhodně se nechcu zastávat AVGčka, ale zase mi přijde nefér shazovat celou vinu na antivirák. Antivirák jen doplněk pro bezpečnost.. hlavní tíha stále spočívá na racionálním uvažování člověka.
 
re: re: re: re: re: AVG LOL (P.RP (29.1.2012 12:38)
já poslední iluze o AVG ztratil někdy před 7 lety, kdy začaly řádit "wormy" na ICQ ... provirovaná celá firma, schválně jsem si pár těch virů nechal a ani po několika měsících většinu z nich AVG vůbec neregistrovalo.
 
re: re: re: re: AVG LOL (oltskulRP (29.1.2012 12:16)
jsem jeden cas pracoval na jednom AV tech supportu... z doslechu jsem zjistil, ze to neni vsude jinak, pokud mas free verzi, tak je tech podpora temer nulova...

pokud mas placenou, tak je cekaci lhuta na diagnazu nejakych pokrocilych reseni cca 2 mesice... s tim ze to je fronta, takze do te doby mate smulu.... >-O

PS: zadny AV vyrobce neruci za jakoukoliv ztratu/pozkozeni dat.... :-D
 
re: re: re: AVG LOL (EboRP (29.1.2012 12:11)
..hmm zkus si to ve firmení síti .. doporučuji... :-D
 
re: re: AVG LOL (Abdul_HasanRP (29.1.2012 12:09)
Možná není od věci nepoužívat AV vůbec, stačí jednou za půl roku až rok format...
 
re: re: re: AVG LOL (EboRP (29.1.2012 12:05)
AVG jsme použili jen jednou.. od té doby už jen KAV ... a to už je 11 let..
 
re: re: AVG LOL (P.RP (29.1.2012 12:02)
jde o server klienta, já jedu na esetu
 
re: AVG LOL (kubeekRP (29.1.2012 12:00)
možná není od věci nepoužívat avg...
 
AVG LOL (P.RP (29.1.2012 11:57)
Teď jsem došel na server, že potřebuju něco testnout. Přestaly fungovat nějaký nástroje, zjistím, že si potřebují vytvořit na systémovým disku nějaký temp soubory pro provoz, ale na systémovým disku není ani byte místa. Vyjíždím si, co se děje a nacházím nějakej toolbar_log .. jak se ukazuje, patřící k AVG. Kterej má přes 10GB ... good job. Smažu, a načítá se znovu, rychlostí cca 2MB za minutu.
Kdyby tu někdo používal AVG, doporučuju check (hlavně, pro uživatele SDD) v Users/../AppData/Local/Temp/2 .. pomohlo tomu spustit manuální update a pak spustit IE, aby se doinstaloval toolbar (omg). Do toho logu se zapisují neurčitý údaje, nejspíš jde o problém s tou chybějící instalací do IE, která se dokončí až ve chvíli jeho spuštění. Každopádně dobrej fail.