Strana 1/46269.
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(alis) RP (28.6.2026 8:19)
|
reagovat
|
|
čaganem po téj lebeni holéj, šišatéj, hlúpéj... |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(alis) RP (28.6.2026 8:18)
|
reagovat
|
|
Ano, to je normální. Klimatizace vždycky musí mít systém pro odvod tepla. Pokud ho nemá, jde jen o lepší nebo horší ventilátor. |
|
|
GIF 'Pozvat slecnu na sklenicku'
(Fox) R (28.6.2026 8:15)
|
reagovat
|
|
Á, řitní víno, to jsem ještě neměl. |
|
|
Obrázek 'svesaky524'
(Fox) R (28.6.2026 8:10)
|
reagovat
|
|
Raději tuto paní než šklíbu, co konkrétně ti na ní vadí? Nevypadá vůbec špatně. |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(Mem) RP (28.6.2026 7:57)
|
reagovat
|
|
Ta hadice pro nasávání se typicky strkala kam? |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Pan Turek pokaždé nehajluje. Ale když už hajluje, tak jedině do ksichtu) (28.6.2026 7:57)
|
reagovat
|
|
Jako jestli pan Turek nepředvede tradiční folklór hajlování do ksichtu parazitům, z jejich daní je placený |
|
|
GIF 'roumenista taky rad BDSM'
(Rakeťák) (28.6.2026 7:55)
|
reagovat
|
Co podival?! Sice tyhle praktiky moc nemusim, ale s Blake bych udelal vyjimku s rovnou sel do toho. Pro ten jeji kukuc a to telo...vrrrrr... |
|
|
Obrázek 'komentar'
(Nerrg) (28.6.2026 7:54)
|
reagovat
|
|
Obvykle tyhle dotazy pokládali roboti. Dnes jsou asi už chytřejší. |
|
|
Obrázek 'F1-Rakousko-2026'
(Kdyby byl Filip Turek ministr, tak by nehajloval tak často) (28.6.2026 7:53)
|
reagovat
|
|
Škoda že tam nevystoupil Macinka. Mohl hysterickým divákům vysvětlit že v létě je vedro a v zimě zima, a že s tím mají problém jen paraziti a méněcenní lidé, kteří nevoli Motoristy. Třeba by to přijali lépe než diváci na tom folklorním festaku |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Dylin) (28.6.2026 7:51)
|
reagovat
|
|
Dejte to pryč, dělá se mi z těhlech lidí zle ... Hraje si to na alfa samce, nestačí tomu hadry od Vietnamců, jízdenka na MHD a stejně to jen furt brečí, jak malé děcko. Nedivím se Bohu, že pýchu dal jako nejtěžší hřích. To čuráčství těhlech lidí je trýznivé už na tomhle světě |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Kdyby byl Filip Turek ministr, tak by nehajloval tak často) (28.6.2026 7:48)
|
reagovat
|
A takhle si bolševici z Motoristů představují vládnutí. Jednak reakci publika spojí s pořadateli a samotným festivalem, a jednak je z toho jakedbou osobní dobrá vůle pana ministra, který je natolik benevolentní že kulturní festival dosud trpěl. Ale to teď skončí, protože diváci nevolili hurá a netleskali mu. Stejně budou přistupovat k ČT a ČRo. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Přesně tohle se líbí bolševickýmu Rusákovi blm-blbovi a dalším diktatury podporujicim zrůdám |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Janek) (28.6.2026 7:46)
|
reagovat
|
|
Komunista premier, komunista a udavac ministr kultury, nacek "zmocnec", ale dezolatkum vadi jen ten, kdo od revoluce jako jediny z nich nadelal hromady dobreho a jako jediny se nema za co stydet. A to, ze na nej ani po trech letech nedokazete vyhrabat nic jineho, jen dokazuje, ja jste marni. Jeste pridejte politrucku, hosani. |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Kdyby byl Filip Turek ministr, tak by nehajloval tak často) (28.6.2026 7:44)
|
reagovat
|
|
A samotný Klempíř to později rozvedl. Na dotaz deníku Blesku, co myslel tím, že ministerstvo nastaví zrcadlo, odpověděl jasně: „Jak se říká, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Od institucí, které ministerstvo zřizuje a financuje, očekávám, že budou hájit hodnoty slušnosti, respektu a důstojné reprezentace české kultury.“ |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(mi0) RP (28.6.2026 7:39)
|
reagovat
|
|
..a ono sa kedysi predávali aj mobilné klimatizácie s dvoma hadicami - jedna pre nasávanie a jedna pre odvod. Tie boli super, chladilo to doslova len vzduch v miestnosti a nedochádzalo k nasávaniu horúceho vzduchu z exteriéru. |
|
|
Obrázek 'bobr pod vodou'
(Rakeťák) (28.6.2026 7:38)
|
reagovat
|
Kurwa bobr! |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(Socca) RP (28.6.2026 7:35)
|
reagovat
|
|
co to je za kvalitu? na lepsi nebyly tokeny? |
|
|
Obrázek 'khR1mtDVoktX19gm'
(carcharodon carcharias) RP (28.6.2026 7:35)
|
reagovat
|
Dobře leží Petr M. v žaludku a je to dobře vy progresivní senochrupové |
|
|
Obrázek 'Slovacko sa nesudi'
(101011001) R (28.6.2026 7:27)
|
reagovat
|
|
pazgřivci... |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(Fotime) (28.6.2026 7:25)
|
reagovat
|
|
Sveho casu v USA prijimala CIA kovane SSaky z tajne policie a tak dale a delala z nich nove americke obcany. Strana se totiz da zmenit a je mozne si to demokraticky odpracovat, ale to v cem je clovek vyucen, praxi zocelen, se nemeni. Konec historickeho okenka. |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Vrchnost ) (28.6.2026 7:21)
|
reagovat
|
|
To je neuvěřitelný jak je ten Macinka blbej. Co jako čekal? Chtěl jim vynadat, že byli zlí na Otíka a že se mu teď omluví. Už jsem myslel, že mě tahle banda primitivů a diletantů nemá čím překvapit, ale stále nacházejí hlubší a hlubší dno. |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Georgethebest) RP (28.6.2026 6:50)
|
reagovat
|
|
Škoda že tam nejel i Andrej, to by lítaly i kelímky a facky |
|
|
Obrázek 'komentar'
(Georgethebest) RP (28.6.2026 6:45)
|
reagovat
|
|
Typická otázka dementního uživatele internetu |
|
|
GIF 'just kidz'
(........) (28.6.2026 6:33)
|
reagovat
|
|
Peter: Cože? |
|
|
Obrázek 'modusovka s lekniny'
(PeterHajliczekBohowski) R (28.6.2026 6:31)
|
reagovat
|
|
Pro libtardí zpustlé panice asi dobré. |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(pkomouš) (28.6.2026 4:41)
|
reagovat
|
|
P je komunista |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(pkomouš) (28.6.2026 4:38)
|
reagovat
|
|
P je komunista |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (28.6.2026 2:31)
|
reagovat
|
|
Stava se to bezne. Nejsem dementni libtard, co posuzuje komentare dle osoby autora, ja hodnotim jen obsah. Klidne s tebou budu souhlasit kazdy den, kdyz dostanes rozum a budes psat rozumne veci. |
|
|
Obrázek 'teze GRU'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (28.6.2026 2:12)
|
reagovat
|
|
Takoveho neznam. Asi mas na mysli komunistickeho rozvedcika, co schvaloval okupaci Ceskoslovenska cizimi armadami, a cvicil se na boj proti nepratelum komunistickeho systemu. |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(fero) (28.6.2026 2:12)
|
reagovat
|
Mají štěstí že šli na koncert a ne třeba do sklípku |
|
|
Obrázek 'zeleny reset - to chcete'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (28.6.2026 2:11)
|
reagovat
|
|
To je snad jasny, kdyz si nejdriv nesehnali AC loicense. |
|
|
GIF 'jedu'
(misil) RP (28.6.2026 2:10)
|
reagovat
|
|
jak moje 1.9TDI oktavka |
|
|
GIF 'dogo fun'
(misil) RP (28.6.2026 2:03)
|
reagovat
|
|
a ted s kockou |
|
|
GIF 'just birb'
(misil) RP (28.6.2026 1:54)
|
reagovat
|
|
nestihl ani nikomu posrat auto |
|
|
Obrázek 'lekniny'
(misil) RP (28.6.2026 1:50)
|
reagovat
|
|
vypada to jako myti podvozku, ale kdyz lekniny, tak lekniny. |
|
|
Obrázek 'nefotit jezirko'
(misil) RP (28.6.2026 1:49)
|
reagovat
|
|
to je minaret, to vysoke? |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(misil) RP (28.6.2026 1:47)
|
reagovat
|
|
fakt ma na sobe reflexni vestu? |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(Greywolf) R (28.6.2026 1:12)
|
reagovat
|
@blm (ak si to naozaj ty) neviem, či sa niekedy niečo takéto stalo - vyjadril si so mnou súhlas! Som úprimne dojatý |
|
|
Obrázek 'superholky'
(pambu) (28.6.2026 1:05)
|
reagovat
|
|
až do tohohle okamžiku jsem nevěděl, že existuje samička od supermana. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(pambu) (28.6.2026 1:01)
|
reagovat
|
|
ÚS to nakonec nepodrží a já budu mít o jednu správnou predikci víc než brouk pytlík blm, čili jinými slovy 1:0. |
|
|
Obrázek 'superholky'
(Fena) (28.6.2026 0:57)
|
reagovat
|
|
jednoznačně Laura Voldemort |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (28.6.2026 0:55)
|
reagovat
|
|
Neznici se nic, no mozna ten komin bude v prvnich chvilich klast malinkej odpor nez se to profoukne a nastane tah, ale ten vystupni vzduch je fakt teplej a ten tah vznikne, takze problem nevidim. |
|
|
GIF 'racing'
(321kbps) (28.6.2026 0:54)
|
reagovat
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=zAKksqKR3pI |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(Greywolf) R (28.6.2026 0:35)
|
reagovat
|
@dddkkk jasné čo tým zničíš? Odvetráš komín teplým vzduchom - presuší sa, nič neoxiduje, ešte možno aj sadze opadajú a bude treba menej čistiť. A ako by si zničil klímu? Do "výfuku" teplého vzduchu sa nič nedostane. Sadze to bude vyfukovať von. Inak, si kominár / krbár / montážnik klimatizácií? Ja ani jedno, používam zdravý rozum. Ak sa mýlim, pouč ma, rád sa dozviem niečo nové. |
|
|
GIF 'heat wave solution'
(NemámNechci) (28.6.2026 0:19)
|
reagovat
|
|
Jeho kanál zde:
https://m.youtube.com/channel/UCp68_FLety0O-n9QU6phsgw |
|
|
GIF 'roumenista asi nebere'
(321kbps) (28.6.2026 0:17)
|
reagovat
|
|
Proč jsou tam všichni počmáraní jak lavice na základce? |
|
|
Obrázek 'xyz kdyzjevedro'
(dddkkk) (28.6.2026 0:13)
|
reagovat
|
jak si rychle a spolehlive znicit klimu a komin |
|
|
GIF 'mascime 62'
(a2) (28.6.2026 0:13)
|
reagovat
|
|
a za tieto 2 minuty ma dievcina viacej prachov nez ja za mesiac... a potom ze kto je diskriminovany kurva. |
|
|
Obrázek 'Co Polsko obsadilo v roce 1921 vratilo v roce 1939'
(ujep) (28.6.2026 0:08)
|
reagovat
|
|
Na tech uzemich nemeli rusaci nikdy co pohledavat. |
|
|
GIF 'perfect butt 6'
(tdkb) R (28.6.2026 0:02)
|
reagovat
|
|
to ma kolko rokov? 13? 65? |
|
|
Obrázek 'Co Polsko obsadilo v roce 1921 vratilo v roce 1939'
(AI) (27.6.2026 23:47)
|
reagovat
|
|
Přehled od AI: "Rižský mír, uzavřený 18. března 1921, ukončil polsko-sovětskou válku a výrazně posunul polské hranice na východ. Polsko získalo rozsáhlá území na úkor sovětského Ruska a Ukrajiny. Nová hranice se posunula zhruba o 200–250 km východně od tzv. Curzonovy linie. Součástí Polska se stala významná centra jako Vilnius (Vilna), Grodno, Pinsk, Luck a Rovno. Tyto hranice vydržely necelých dvacet let do vypuknutí druhé světové války v roce 1939." |
|
|
GIF 'just birb'
(Greywolf) R (27.6.2026 23:36)
|
reagovat
|
Tak takto sa venčí papúch |
|
|
Obrázek 'raketa Dana-Mindic'
(Scarabeus) RP (27.6.2026 23:35)
|
reagovat
|
|
je to fake, Vovka by si prdel neutíral do obyčejnýho hajzlpapíru. Ten si totiž prdel neutírá ničím. |
|
|
Obrázek 'Simkovicova jede bomby'
(Greywolf) R (27.6.2026 23:34)
|
reagovat
|
|
Keby robila onlyfans štetku (s filtrami, samozrejme), našla by uplatnenie a svoje miesto vo svete. Takto iba škodí. Veľmi škodí. |
|
|
Obrázek 'email bez rozvedcika'
(lis) (27.6.2026 23:33)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'Zalovat'
(lis) (27.6.2026 23:33)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'Rude sipy'
(lis) (27.6.2026 23:33)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'Potvrzeno'
(lis) (27.6.2026 23:32)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
GIF 'roumenista asi nebere'
(Scarabeus) RP (27.6.2026 23:32)
|
reagovat
|
|
Pořad co natáčí debilove pro debily. Aneb i dno může mít ještě sklep. |
|
|
Obrázek 'Pockejte'
(lis) (27.6.2026 23:32)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
|
Obrázek 'Opravdickej'
(lis) (27.6.2026 23:32)
|
reagovat
|
|
Soudruh prezidentčík je notorický kolaborant, který byl až do Sametu soudruhem předsedou ZO KSČ, profesionálním členem silových složek totalitního státu, rozvědčíkem místní pobočky sovětské GRU s krycím jménem Pávek, vychvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy atd. Po sametu nuceně převlékl uniformu a stejně příkladně kolaboruje s jiným zahraničním válečným agresorem a progresivistickým režimem. Upřímně se raduji z toho, že Pávkova kritika nejvíc sere voliče bolševických šmejdů a libtardy. |
|
Strana 1/46269.